Úpravy zahraničních nástaveb

Úpravy dovezených nástaveb dle platných předpisů ČR

Společnost MONTEX je jedním z největších servisních středisek nástaveb i cizí výroby. Téměř dvacet let zkušeností se zúročilo v precizní znalost technologie oprav širokého spektra nástaveb a náš servisní tým má vynikající znalosti.

Naše technické oddělení je pravidelně školeno v oblasti technických a zákonných požadavků na nástavby a vozidla. Při dovozu nového vozidla je nutné provést velmi často prohlídku a úpravu nástavby pro bezproblémové přihlášení vozidla do evidence vozidel.

Využijte našich zkušeností v této oblasti, zjednodušíte si přihlašovací proces a vyhnete se případným problémům při přihlášení ale i při provozování nástavby v běžném provozu.

Vy dělejte přepravu, my Vám zajistíme opravu.

Prohlídky nebo úpravy nástaveb jiných zahraničních výrobců probíhá obdobně jako standardní servis tak, aby byla zajištěna vysoká rychlost a spolehlivost. Máte-li tedy problém s přihlášením nebo provozováním zahraniční nástavby nebo chcete-li mít nástavbu v souladu se zákonnými požadavky pro provoz vozidel na silnicích v ČR, kontaktujte náš servisní tým, který je Vám k plně dispozici.


Kontakt na servisní oddělení

 

Kontak na servisní oddělení najdete v našich kontaktech.