Příslušenství

Společnost MONTEX je dodavatel příslušenství a doplňků na nákladní automobily, vybavte své vozidlo u profesionálů a využívejte jej hned naplno.

Zdvíhací plošiny 

Mezi nečastěji dodávané zdvíhací plošiny patří značky

BÄR, MBB, dHollandia, Zepro, Dautel.

 

 

 

 

 

Hydraulické jeřáby

Nejčastěji se dodávají hydraulické jeřáby značek
FASSI, Palfinger, HIAB. 

Jeřáby se montují za kabinu vozidla nebo dozadu za nástavbu. Montáž dozadu za nástavbu je výhodná v kombinaci s přívěsem kdy je možné jeřábem obsloužit nakládku na vozidlo i přívěs. Jako speciální verze jeřábů se dodávají odnímatelné verze, které je možné pomocí rychloupínacího nosiče připojit nebo odpojit na konec vozidla.
Běžně se dodávají typy parametry 8-16 tm ale dodáváme i malé verze na ložnou plochu na 3,5t podvozky nebo jeřáby 25-36 tm, kdy jsou již vyžadovány speciální provedení základního rámu z vysocepevnostní oceli večetně montáže dalších podpěr. Součástí dodávky je kontrolní zkouška jeřábu s výchozí revizní zprávou.

 Spoilery

  • Mezi nejvíce montované spoilery a spací kabiny patří značky PONY, ZAKO.

Zakrytí boků

  • Pro zakrytí spodní části boků v mezirozvoru a za zadní nápravou je dodáváno velmi estetické integrované krytí boků.

Chladírenské agregáty

  • Chladírenské a mrazírenské nástavby jsou dodávány s chladícími agregáty značky CARRIER, THERMO-KING a FRIGOBLOCK.

Nezávislé topení

  • Pro zajištění tepelné pohody v kabině vozidla, ve spací kabině nebo v nástavbě jsou dodávány nezávislá topení značek EBÄRSPEACHER, TRUMA, WEBASTO.

Ostatní doplňky

  • Vozidla vybavujeme vzduchovou houkačkou, couvací kamerovou s barevným LCD monitorem, výstražným světelným zařízením, schránkami na nářadí a další výbavou dle požadavku.

ADR výbava

  • Vozidla vybavujeme nebo doplňujeme ADR výbavou, vakem s obsahem dle požadavků ADR dohody, krytím vozidla a ADR značkami a značením.

Reklama

  • Vozidla od nás odjíždějí s kompletní reklamou. Dle typu je dodávána lepená, válečkovaná nebo velkoplošná tisknutá reklama.