Opravy zdvíhacích plošiny

Společnost MONTEX je také jedním z největších montážních a servisních středisek zdvíhacích plošin. Díky zhruba dvou stovkám ročně namontovaným plošin a s tím i souvisejícím servisem a údržbou, patří naši servisní pracovníci mezi špičku v naší republice. Náš servisní tým má vynikající znalosti většiny typů zdvíhacích plošin, především však plošin BÄR, MBB, dHollandia, Zepro, Dautel ale i dalších.

Opravy zdvíhacích plošin jsou přednostně prováděny především u havarijních nebo okamžitých závad za provozu, kdy zůstane plošina otevřená nebo zavřená a není schopna další manipulace. V tomto případě jsme většinou i po telefonu schopni zajistit podporu pro nouzové zavření nebo otevření pro manipulaci se zbožím a poté zajistit rychlou opravu ať již v našem výrobním závodě nebo servisním vozidlem.

Pro zajištění akutních zásahů v místě zákazníka máme k dispozici servisní vozidlo se samostatným zdrojem elektrické energie. Vozidlo je schopné poskytnout servisní zázemí především pro okamžité opravy zdvíhacích plošin, provedení provozního servisu a nebo drobnějších oprav na nástavbách a příslušenství.

Vy dělejte přepravu, my Vám zajistíme opravu.

Máte-li problém se zajištěním servisu nebo chcete-li mít zdvíhací plošinu lépe opravenou, kontaktujte náš servisní tým, který je Vám k plně dispozici.


Kontakt na servisní oddělení

 

Kontak na servisní oddělení najdete v našich kontaktech.


Opravili jsme