Opravy nástaveb LAMBERET

Náš servisní tým má vynikající znalosti našich nástaveb ale zároveň je vyškolen pro zajištění servisu dalších typů nástaveb - nástavby a návěsy LAMBERET.

Nástavby LAMBERET dodáváme téměř patnáct let. Za toto období jsme provedli také nespočetné množství oprav a servisních zásahů. Tyto zkušenosti nás stejně jako u nástaveb naší výroby i u nástaveb firmy LAMBERET opravňují říci, "přijeďte, nástavbu Vám vždy opravíme".

Máte-li nástavbu pojištěnou, přenechte Vaše starosti našim vyškoleným servisním technikům, vyřídí zdlouhavé jednání s pojišťovnou za Vás.

Vy dělejte přepravu, my Vám zajistíme opravu.

Servis nástaveb LAMBERET je také prováděny přednostně, aby byla zajištěna vysoká rychlost a spolehlivost a přitom naplánování servisu je velice jednoduché.

  1. zašlete nám výrobní číslo LAMBERET a rozsah opravy, nejlépe fotodokumentaci, stačí i z mobilního telefonu
  2. obratem Vám vypracujeme cenový návrh vycházející ze zdokumentovaného provedení nástavby a z ceny dílů LAMBERET
  3. vyhodnotíte a odsouhlasíte návrh opravy včetně Vašich případných připomínek nebo upřesnění
  4. zaplánujeme Vaši opravu s přesným termínem zhotovení
  5. nástavbu přistavíte nebo si zajistíme vyzvednutí ve Vaší společnosti
  6. nástavbu opravíme dle předloženého návrhu, v případě dalších skrytých závad nebo poškození Vás informujeme a navrhneme řešení
  7. opravenou nástavbu pro Vás připravíme na převzetí nebo dopravíme až do Vaší společnosti
  8. odsouhlasíte provedení opravy a dohodnutým způsobem uhradíte opravu
  9. v případě pojistné události zajistíme prohlídku likvidátorem a vyřízení s pojišťovnou, dle typu Vaší pojistné smlouvy nemusíte ani nic platit
  10. popřejeme Vám mnoho dalších kilometrů

 

Pro zajištění akutních zásahů v místě zákazníka máme k dispozici servisní vozidlo se samostatným zdrojem elektrické energie. Vozidlo je schopné poskytnout servisní zázemí především pro okamžité opravy zdvíhacích plošin, provedení provozního servisu a nebo drobnějších oprav na nástavbách a návěsech LAMBERET.

Mimo toto široké spektrum nástaveb jsme samozřejmě schopni zajistit i servisní zázemí pro další tuzemské i zahraniční výrobce nástaveb. Máte-li problém se zajištěním servisu nebo chcete-li mít nástavbu lépe opravenou, kontaktujte náš servisní tým, který je Vám k plně dispozici.

 

Kontakt na servisní oddělení

 

Kontak na servisní oddělení najdete v našich kontaktech.

 

Opravili jsme