Opravy nástaveb MONTEX

Naše nástavby jezdí na silnicích téměř dvacet let. Za toto období jsme provedli nespočetné množství oprav a servisních zásahů. Tyto zkušenosti nás opravňují říci, "přijeďte, nástavbu Vám vždy opravíme".

Máte-li nástavbu pojištěnou, přenechte Vaše starosti našim vyškoleným servisním technikům, vyřídí zdlouhavé jednání s pojišťovnou za Vás.

Vy dělejte přepravu, my Vám zajistíme opravu.

Opravy nástaveb naší výroby jsou prováděny přednostně, aby byla zajištěna vysoká rychlost a spolehlivost a přitom naplánování opravy je velice jednoduché.

  1. zašlete nám výrobní číslo a rozsah opravy, nejlépe fotodokumentaci, stačí i z mobilního telefonu
  2. obratem Vám vypracujeme cenový návrh vycházející ze zdokumentovaného provedení nástavby
  3. vyhodnotíte a odsouhlasíte návrh včetně Vašich případných připomínek nebo upřesnění
  4. zaplánujeme Vaši opravu s přesným termínem zhotovení
  5. nástavbu přistavíte nebo si zajistíme vyzvednutí ve Vaší společnosti
  6. nástavbu opravíme dle předloženého návrhu, v případě dalších skrytých závad nebo poškození Vás informujeme a navrhneme řešení
  7. opravenou nástavbu pro Vás připravíme na převzetí nebo dopravíme až do Vaší společnosti
  8. odsouhlasíte provedení opravy a dohodnutým způsobem uhradíte opravu
  9. v případě pojistné události zajistíme prohlídku likvidátorem a vyřízení s pojišťovnou, dle typu Vaší pojistné smlouvy nemusíte ani nic platit
  10. popřejeme Vám mnoho dalších kilometrů

 Pro zajištění akutních zásahů v místě zákazníka máme k dispozici servisní vozidlo se samostatným zdrojem elektrické energie. Vozidlo je schopné poskytnout servisní zázemí především pro okamžité opravy zdvíhacích plošin, provedení provozního servisu a nebo drobnějších oprav na nástavbách a příslušenství.

Mimo toto široké spektrum nástaveb jsme samozřejmě schopni zajistit i servisní zázemí pro další tuzemské i zahraniční výrobce nástaveb. Máte-li problém se zajištěním servisu nebo chcete-li mít nástavbu lépe opravenou, kontaktujte náš servisní tým, který je Vám k plně dispozici.


Kontakt na servisní oddělení

 

Kontak na servisní oddělení najdete v našich kontaktech.


Opravili jsme