Opravy nástaveb

Společnost MONTEX je jedním z největších servisních středisek nástaveb vlastní i cizí výroby. Téměř dvacet let zkušeností se zúročilo v precizní znalost technologie oprav širokého spektra nástaveb. Náš servisní tým má vynikající znalosti našich nástaveb ale zároveň je vyškolen pro zajištění servisu dalších typů nástaveb - nástavby a návěsy LAMBERET, nástavby CargoVan, AluVan, Palkit, FurgoKit, Framec, ColdCar, Schmitz, Kogel, Krone, Chereau, Cofi a další.

Mimo toto široké spektrum nástaveb jsme schopni zajistit servisní zázemí pro další tuzemské i zahraniční výrobce nástaveb. Máte-li problém se zajištěním servisu u Vašeho dodavatele nebo chcete-li mít nástavbu lépe opravenou, kontaktujte náš servisní tým, který je Vám k plně dispozici.

Vy dělejte přepravu, my Vám zajistíme opravu.

K nejvyhledávanější servisní činnosti po servisu nástaveb patří kompletní servis zdvíhacích plošin výrobců BÄR, MBB, dHollandia, Zepro, Dautel.
Vyškolený servisní tým poskytuje údržbu, seřízení a servis přívěsů naší nebo cizí výroby s komponenty systémů AL-KO nebo KNOTT.
Společnost MONTEX poskytuje nebo zajišťuje našimi partnery servisní činnost pro opravy příslušenství, nezávislého topení, tažných zařízení, spoilerů a spacích kabin ZAKO, PONY a dalšího příslušenství a výbavy nákladních automobilů. 
Současně Vám nabízíme využití našeho širokého technického zázemí, můžeme Vám svařit, otryskat, nalakovat, smontovat nebo jinak zpracovat zařízení nebo výrobek, který není v našem běžném výrobním sortimentu.

Pro zajištění akutních zásahů v místě zákazníka máme k dispozici servisní vozidlo se samostatným zdrojem elektrické energie. Vozidlo je schopné poskytnout servisní zázemí především pro okamžité opravy zdvíhacích plošin, provedení provozního servisu a nebo drobnějších oprav na nástavbách a příslušenství.


Kontakt na servisní oddělení

 

Kontak na servisní oddělení najdete v našich kontaktech

 

Formulář pro nahlášení záruční opravy

 

Pro nahlášení záruční opravy prosím použijte formulář - Nahlášení záruční opravy


Přehled poskytovaných servisních služeb 

 

Typ nástavby

Typ servisních služeb

Nástavby MONTEX záruční     / pozáruční
Nástavby LAMBERET záruční     / pozáruční
Nástavby jiných výrobců záruční** / pozáruční
Přívěsy s komponenty AL-KO záruční*   / pozáruční
Zdvíhací plošiny záruční*  / pozáruční
Nezávislé topení záruční*   / pozáruční
Tažná zařízení záruční*   / pozáruční

* záruční oprava může podléhat omezení nebo může být prováděna externím dodavatelem, informujte se

** záruční oprava může podléhat omezení, informujte se


Opravili jsme