+420 312 316 300 info@montex.cz
Soupravy, přívěsy

Soupravy

Soupravy


Soupravy

Soupravy

DOTAZ K PRODUKTU

Valníkové soupravy

Valníkové soupravy

DOTAZ K PRODUKTU

Nejčastěji využívané provední souprav. Soupravy mohou být v provedení valníková nástavba nízkoložná a tandemový přívěs se spodním závěsem a dle typu podvozku se vnitřní výšky pohybují okolo 3 000 mm. Nejčastější dodávané kombinace jsou tažné vozidlo 18-26t a přívěs 18t nebo lehčí provedení souprav s tažným vozidlem 12t a přívěsem 11-16t celkové hmotnosti. Pro tyto verze souprav je nutné použití nízkých verzí podvozků s výškou rámu v rozmezí 860-880 mm. Nástavby jsou převážně dodávány jako třístranné shrnovací se zvedáním střechy. Pro rychlejší nakládku se dodává systém průjezdného nakládání s přejezdovou klapkou, pro větší paletovou obslužnost se dodávají systémy stavitelných druhých podlah.

Skříňové soupravy

Skříňové soupravy

DOTAZ K PRODUKTU

Skříňové soupravy pro místní nebo i dálkovou přepravu. Nejběžněji jsou dodávané v provedení s vysoce pevnou a odolnou nástavbou FerroFoam. Přívěsy jsou dodávány v provedení od 3,5t do 24t celkové hmotnosti v klasické točnicové verzi nebo v tandemovém uspořádání se spodním / horním závěsem. Pro urychlení nakládky je možné dodat systém průjezdné nakládky.

Chladírenské / mrazírenské soupravy

Chladírenské / mrazírenské soupravy

DOTAZ K PRODUKTU

Chladírenské / mrazírenské soupravy pro místní nebo i dálkovou přepravu potravinářského zboží nebo zboží vyžadující přepravu v řízené teplotě. Nejběžněji jsou dodávané v provedení se standardní chladírenskou nebo mrazírenskou nástavbou ve verzi FRIGO nebo LAMBERET. Přívěsy jsou dodávány v provedení od 3,5t do 24t celkové hmotnosti v klasické točnicové verzi nebo v tandemovém uspořádání se spodním / horním závěsem. Pro urychlení nakládky je možné dodat systém průjezdné nakládky. Velmi často jsou soupravy vybaveny systémem druhé podlahy pro zajištění větší obsaditelnosti paletami. Zdvojením počtu paletových míst je možné na soupravu naložit až 76 EUROPALET. Speciální verze těchto souprav jsou i soupravy pro přepravu květin. V této verzi jsou použity nástavby s vnitřní šířkou 2500 mm a velkou vnitřní výškou v tandemovém uspořádání a řízenou přepravní teplotou.

6. 5. 2022

DEMO CITY nástavby

25. 2. 2021

Nástavby

Navštivte naši Facebookovou stránku kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD a zapojte se s námi do soutěže o Grena...

...