+420 312 316 300 info@montex.cz
Přepravníky nápojů

Přepravníky nápojů

Přepravníky nápojů


Přepravníky nápojů

Přepravníky nápojů

DOTAZ K PRODUKTU

Přepravník nápojů s posuvnými plachtami na bocích

Přepravník nápojů s posuvnými plachtami na bocích

DOTAZ K PRODUKTU

Nástavba pro přepravu nápojů MONTEX BEVERAGE s bočními plachtami vedenými ve spodním a horním uložení. Tento systém provedení nástavby je efektivní, velmi odolný, jednoduše ovladatelný a velmi rychlý na použití. Boční plachty jsou vepředu a vzadu zakončeny uzavíracími profily s uzávěrem, které umožňují snadné otevření a posunutí boční plachty. Nástavby jsou zesílené, mají vyztužené pevné přední čelo s vnitřním obložením překližkou, strop pevný laminátový nebo plachtový a v zadní části jsou zadní dveře dvoukřídlé, roleta nebo zavírání zdvíhací plošinou a klapkou. Standardní verze nástavby není paletovaná z důvodu vnitřních ochranných latí u plachty. Dodávané novinky v těchto nástavbách jsou speciální paletované verze MONTEX BEVERAGE 242 s vnitřní šířkou 2 420 mm nebo verze MONTEX BEVERAGE MAX s vnitřní šířkou 2 480 mm s integrovaným hliníkovým systémem latění v bočních plachtách.

Přepravník nápojů plachtový

Přepravník nápojů plachtový

DOTAZ K PRODUKTU

Nástavba pro přepravu nápojů s bočními plachtami vedenými v horním uložení a spodními napínacími přezkami. Tento systém provedení nástavby je velmi odolný, jednoduchý a rychlý na použití. Boční plachty jsou vepředu zakončeny hliníkovým profilem k zajištění plachty na předním rámu, vzadu napínacím profilem se spodní napínací ráčnou. Nástavby jsou zesílené, mají vyztužené pevné přední čelo s vnitřním obložením překližkou a strop plachtový. V zadní části jsou zadní dveře dvoukřídlé, roleta nebo zavírání zdvíhací plošinou a klapkou. Standardní verze této nástavby je paletovaná s vnitřní šířkou 2 480 mm mezi ochranným latěním.

Skříňový přepravník nápojů FerroFoam

Skříňový přepravník nápojů FerroFoam

DOTAZ K PRODUKTU

Nástavba pro přepravu nápojů v provedení s pevnou skříňovou nástavbou. Tento systém nástavby je velmi odolný, jednoduchý a rychlý na použití, neumožňuje však boční nakládku a vykládku zboží. Nástavba je dodávána převážně bez bočních dveří a je zesílená. Přední čelo je pevné zesílené s vnitřním obložením překližkou, boky se zesíleným okopovým soklem a vnitřním obložením překližkou s kotvícími lištami a strop pevný laminátový nebo hliníkový. V zadní části jsou zadní dveře dvoukřídlé, roleta nebo zavírání zdvíhací plošinou a klapkou. Standardní verze těchto nástaveb je paletovaná s vnitřní šířkou 2 460 mm mezi vnitřními stěnami. Výhodou nástaveb je větší ochrana přepravovaného zboží proti krádeži nebo poškození. Nástavby jsou velmi oblíbené při přepravě dražšího druhu přepravovaných nápojů (lihoviny, vína, ...).

Přepravník nápojů s výklopnými bočnicemi

Přepravník nápojů s výklopnými bočnicemi

DOTAZ K PRODUKTU

Nástavba pro přepravu nápojů s výklopnými boky. Tento systém provedení nástavby je efektivní, velmi odolný, jednoduše ovladatelný a velmi rychlý na použití. Boční stěny jsou podélně dělené v poměru cca 1:3, spodní bočnice se vyklápí dolů, horní bočnice se automaticky při sklápění spodní bočnice vyklápí nahoru a zajíždí pod nebo nad střechu nástavby. Nástavby jsou zesílené, mají vyztužené pevné přední čelo s vnitřním obložením překližkou, strop pevný laminátový nebo hliníkový a v zadní části jsou zadní dveře dvoukřídlé, roleta nebo zavírání zdvíhací plošinou a klapkou. Výhodou nástavby je že nepotřebuje další systém latění nebo ochrany bočnic a po otevření je přístupná celá délka ložné plochy. Standardní verze nástavby je paletovaná s vnitřní šířkou 2 480 mm mezi bočnicemi.

6. 5. 2022

DEMO CITY nástavby

25. 2. 2021

Nástavby

Navštivte naši Facebookovou stránku kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD a zapojte se s námi do soutěže o Grena...

...