+420 312 316 300 info@montex.cz
Servis

Opravy zdvíhacích plošin

Opravy zdvíhacích plošin

Společnost MONTEX je jedním z největších montážních a servisních středisek zdvíhacích plošin. Díky dvou stovkám ročně namontovaných plošin a s tím i souvisejícím servisem a údržbou, patří naši servisní pracovníci mezi špičku v naší republice. Náš servisní tým má vynikající znalosti většiny typů zdvíhacích plošin, především však plošin BÄR, Dhollandia, MBB, Zepro, Dautel ale i dalších.

Opravy zdvíhacích plošin jsou přednostně prováděny především u havarijních nebo okamžitých závad za provozu, kdy zůstane plošina otevřená nebo zavřená a není schopna další manipulace. V tomto případě jsme většinou i po telefonu schopni zajistit podporu pro nouzové zavření nebo otevření pro manipulaci se zbožím a poté zajistit rychlou opravu ať již v našem výrobním závodě nebo servisním vozidlem.

Pro zajištění akutních zásahů v místě zákazníka máme k dispozici servisní vozidlo. Vozidlo je schopné poskytnout servisní zázemí především pro okamžité opravy zdvíhacích plošin, provedení provozního servisu anebo drobnějších oprav na nástavbách a příslušenství.

Vy dělejte přepravu, my Vám zajistíme opravu.

Máte-li problém se zajištěním servisu nebo chcete-li mít zdvíhací plošinu lépe opravenou, kontaktujte náš servisní tým, který je Vám k plně dispozici.

Kontakt na servisní oddělení

Kontakt na servisní oddělení najdete v našich kontaktech.


6. 5. 2022

DEMO CITY nástavby

25. 2. 2021

Nástavby

Navštivte naši Facebookovou stránku kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD a zapojte se s námi do soutěže o Grena...

...