+420 312 316 300 info@montex.cz
O nás

Hledáme nové spolupracovníky

Hledáme nové spolupracovníky


Jsme největší výrobce nástaveb v ČR. Dodáváme nástavby pro malé dopravce ale i pro největší dopravní a výrobní společnosti. Do našeho týmu hledáme nové kolegy do výroby a opravy nástaveb. Budete vyrábět, montovat a opravovat nástavby na nejnovější nákladní automobily pro společnosti MARIUS PEDERSEN, ASA, MAKRO, MC DONALDS, COCA-COLA, PEPSI-COLA, CROCODILLE, PENAM a další.
Pokud máte rádi různorodou práci, jste manuálně zruční a udělá Vám radost vidět každý den Vaši práci na silnicích, rádi se s Vámi setkáme na těchto pracovních pozicích.

Elektrikář

Elektrikář

Jedná se o různorodou a velice zajímavou práci, při které se připravuje a zapojuje kabelové vedení na nákladních automobilech a provádí se lehké montážní práce, jako je například montáž osvětlení nástavby, obrysových světel, vzduchového pružení, spoilerů, couvacích kamer, apod.

Vaše předpoklady - manuální zručnost, schopnost čtení základních elektrických schémat a orientace v zapojení.Výhodou je samostatná činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Servis nástaveb

Servis nástaveb

Tato pozice je vhodná pro pracovníka, který se rád učí nové věci a nemá rád jednotvárnou pracovní činnost. Vaši náplní práce bude servis nástaveb, což může znamenat například jednoduchou výměnu blatníku, nebo také rozsáhlou opravu celé nástavby. Uvítáme zkušenost s tryskáním oceli, lakováním mokrou metodou, svářením, případně i základní znalostí elektrických zapojení – například zapojení světel apod.

Vaše předpoklady - manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost a samostatnost.

Řidič pro převoz nových vozidel

Řidič pro převoz nových vozidel

Pro občasnou výpomoc hledáme řidiče s bohatými zkušenostmi z řízení nákladních vozidel nebo autobusů, nepožadujeme profesní průkaz. Vhodné také jako přivýdělek v důchodu.

Vaše předpoklady – ŘP sk. B, C, spolehlivost, není nutný profesní průkaz.Nabízíme Vám

Nabízíme Vám

  • Zajímavou práci v rozvíjející se společnosti, největšího výrobce nástaveb v ČR.
  • Odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, stravování zdarma po zapracování, výhodné zaměstnanecké tarify mobilních telefonů.
  • Dlouhodobou spolupráci a zaškolení našich výrobních postupů.
  • Nástup ihned/dle dohody. 


Další informace

Pracoviště: Montex, spol. s r.o., výrobní závod, 281 28 Radovesnice II 213
Pracovní doba: 6:00-14:30 jednosměnný provoz
Kontakt: Suchánková Petra
Tel: +420 312 316 339 (7:00-14:00)
E-mail: prace@montex.cz

Aktualizace: 10.5.2022

Dotaz k produktu
Kontaktujte mne, mám zájem pracovat ve Vaší společnosti
Napište nám
1
*
 
2
*
 
3
 
4
*
*

6. 5. 2022

DEMO CITY nástavby

25. 2. 2021

Nástavby

Navštivte naši Facebookovou stránku kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD a zapojte se s námi do soutěže o Grena...

...