+420 312 316 300 info@montex.cz
O nás

Homologace

Homologace

Homologace nástaveb dle nařízení (EU) 2018/858

Na nástavby rozšiřujeme typové homologace dle nařízení (EU) 2018/858, kdy v první polovině roku 2022 bychom měli mít pokryto 80% vyráběných nástaveb. U homologovaných nástaveb máte vždy jistou, že při výrobě jsou dodržovány předpisy ČR a EU pro provoz na pozemních komunikacích ale i předpisy a požadavky výrobců podvozku. Homologované nástavby jsou po výrobě ON-LINE zaneseny do registru vozidel STK a vystavíme na ně osvědčení COC. Velký TP vystavíme okamžitě při předání nástavby a přihlášení vozidla je tedy velmi jednoduché a rychlé.

Stavba nástaveb dle nařízení (EU) 2018/858

Mimo homologací dodáváme zakázkové a speciální provedení nástaveb formou stavby dle nového nařízení (EU) 2018/858. Vozidlo vyrobíme dle předpisů ČR a EU pro provoz na pozemních komunikacích, zdokumentujeme, připravíme tabulku plnění směrnic EU a certifikát jednotlivě schváleného vozidla E8. Po kontrole na technické zkušebně necháme zapsat velký TP a následně v průběhu několika dní po předání Vám ho předáme společně s Certifikátem E8 jednotlivého vozidla pro registraci. Přihlášení vozidla je poté velmi jednoduché.

Certifikát ATP FNA, FRC

Společnost MONTEX,s.r.o. je držitelem certifikátů ATP na chladírenské nástavby v širokém rozmezí rozměrů. Testování nástaveb probíhá v certifikované zkušební stanici ATP. Na nástavby je v případě požadavku vydán příslušný ATP certifikát kategorie FNA nebo FRC.

Certifikát hygienický

Společnost MONTEX,s.r.o. nechala provést posouzení výroby chladírenských a mrazírenských nástaveb a použitých materiálů nástaveb z hygienického hlediska Krajskou hygienickou stanicí Středočeského kraje, územním pracovištěm v Kolíně a na nástavby je v případě požadavku vydáno příslušné hygienické osvědčení.

6. 5. 2022

DEMO CITY nástavby

25. 2. 2021

Nástavby

Navštivte naši Facebookovou stránku kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD a zapojte se s námi do soutěže o Grena...

...