+420 312 316 300 info@montex.cz
Skříňové nástavby

Skříňové nástavby

Skříňové nástavby


Skříňové nástavby

Skříňové nástavby

DOTAZ K PRODUKTU

Skříňová nástavba BOX AL

Skříňová nástavba BOX AL

DOTAZ K PRODUKTU

Skříňová nástavba oblíbená pro odolnost proti poškození při zachování nízké hmotnosti. Nástavby jsou určeny pro řadu podvozků, přívěsů a návěsů v kategoriích od 3.5t do 26t celkové hmotnosti. Konstrukce je z hliníkových nebo pozinkovaných profilů s vnějším opláštěním z hliníkového plechu. Skříňová nástavba je vhodná pro místní nebo mezinárodní přepravu zboží vyžadující zvýšenou ochranu před vnějšími povětrnostními podmínkami nebo lepší zabezpečení zboží než u valníkové nástavby. Skříňové nástavby se dodávají v celé řadě modifikací. Mezi nejběžněji dodávané verze nástaveb patří ferrofoamové, stěhovácké, pro přepravu pečiva a další včetně speciálních modifikací.

Skříňová nástavba MONTEX FerroFoam

Skříňová nástavba MONTEX FerroFoam

DOTAZ K PRODUKTU

Nejprodávanější evropská skříňová nástavba. Mimořádně univerzální, odolná a vzhledově perfektní. Panel s vnějším plechovým pláštěm a výplní z pevnostní pěny, který kombinuje pevnost a odolnost proti poškození. Velké množství modifikací pro maximální využití v provozu a efektivity nakládky. Vhodná pro všechny tonáže podvozků.

Skříňová nástavba PEK - pekařská nástavba pro přepravu pečiva

Skříňová nástavba PEK - pekařská nástavba pro přepravu pečiva

DOTAZ K PRODUKTU

Skříňová pekařská nástavba je určená pro celodenní provoz v rozvážkovém systému pečiva a je vhodná na podvozky do 12t celkové hmotnosti. Nástavba je v lehkém panelovém lepeném provedení s vysokou variabilitou uspořádání boků. Verze bez bočních dveří, boční dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, 2x dvoukřídlé, posuvné, odvětrávací mřížky nebo nucené větrání s ventilátorem, vnitřní přepažovací žebříček a další výbava dle požadavku. Vnitřní provedení nástavby je hygienicky nezávadné uzpůsobené pro časté mytí a dezinfekci s litou podlahou, otěrovými a kotvícími pásy. Kování a zadní rám je nerezový s vyšším stupněm odolnosti. Nástavba je také dodávána v jednodušší verzi, která vychází konstrukčně z celohliníkové nástavby s celoplošnou izolací.

Skříňová nástavba pro přepravu výbušnin ADR EX / III

Skříňová nástavba pro přepravu výbušnin ADR EX / III

DOTAZ K PRODUKTU

Nástavba je určena pro přepravu nebezpečných látek klasifikovaných dle ADR do třídy 1. Nástavby jsou používané především výrobci nebo distributory výbušnin. Konstrukce a materiály nástavby jsou provedeny v souladu s požadavky Dohody ADR. Nástavba je schválena osvědčením MD ČR a je vystavena výchozí technická prohlídka na konečného zákazníka v STK ADR s roční platností. Pro dodání tohoto typu vozidla je nutná úzká součinnost s dodavatelem podvozku pro zajištění výběru vhodného typu podvozku. Pro přepravu kusových látek klasifikovaných dle ADR do následujících tříd 2; 3; 4.1; 4.2; 4.3; 5.1; 5.2; 6.1; 6.2; 8; 9 jsou určeny valníkové nástavby ADR. Pro přepravu výbušných látek a předmětů ADR třídy 1 jsou určeny i speciální valníkové nástavby ADR EX / II.

Skříňová nástavba BOX CITY

Skříňová nástavba BOX CITY

DOTAZ K PRODUKTU

Sériové celohliníkové skříňové nástavby MONTEX BOX•CITY. "Minimální váha, minimální cena, minimální doba dodání." S tímto mottem jsou dodávány nové verze optimalizovaných celohliníkových skříňových nástaveb MONTEX BOX•CITY pro podvozky do 3,5 t celkové hmotnosti. Skříně jsou z odlehčených hliníkových profilů, lehčí překližky a lehkého vnitřního obložení.

6. 5. 2022

DEMO CITY nástavby

25. 2. 2021

Nástavby

Navštivte naši Facebookovou stránku kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD a zapojte se s námi do soutěže o Grena...

...