+420 312 316 300 info@montex.cz
Příslušenství

Příslušenství

Příslušenství


Příslušenství

Příslušenství

DOTAZ K PRODUKTU

Zdvíhací plošiny

Zdvíhací plošiny

DOTAZ K PRODUKTU

Zdvihací plošiny jsou stále žádanějším vybavením nákladních automobilů pro ulehčení práce obsluhy a zrychlení nakládky. Plošiny dodáváme v mnoha provedeních – standardní za nástavbou, skládací nebo zajížděcí pod nástavbu, půlené pro otevřené valníky, poloviční pro lehké užitková vozidla a další. Zdvíhací plošiny většinou bývají doplněny ručním kabelovým nebo nožním ovládáním a paletovými zarážkami. Provedení je vždy doporučeno pro maximální využití vzhledem k požadavku a způsobu nakládky konkrétního zboží.

Hydraulické jeřáby

Hydraulické jeřáby

DOTAZ K PRODUKTU

Nejčastěji se dodávají hydraulické jeřáby značek HYVA, FASSI, Palfinger, HIAB. Jeřáby se montují za kabinu vozidla nebo dozadu za nástavbu. Montáž dozadu za nástavbu je výhodná v kombinaci s přívěsem kdy je možné jeřábem obsloužit nakládku na vozidlo i přívěs. Běžně se dodávají typy 8-16 tm ale dodáváme i malé verze pro 3,5t podvozky nebo jeřáby 25-36 tm, kdy jsou již vyžadovány speciální provedení základního rámu z vysocepevnostní oceli večetně montáže dalších podpěr. Součástí dodávky je kontrolní zkouška jeřábu s výchozí revizní zprávou.

Spoilery, spací kabiny

Spoilery, spací kabiny

DOTAZ K PRODUKTU

Spoilery a spací kabiny dodáváme od firem PONY, ZAKO ale i dalších zahraničních výrobců. Spací kabiny jsou velmi žádané na malé vozidla do 3.5t celkové hmotnosti. Spoilery se nejčastěji dodávají na rozvážková vozidla. Pro chladírenská vozidla se dodávají spoilery s výřezem pro umístění chladící jednotky. Spoilery i spací kabiny mají velký vliv na spotřebu vozidla a náklady na pořízení se velmi rychle vrací.

Vzduchové pérování

Vzduchové pérování

DOTAZ K PRODUKTU

Pro svou spolehlivost dodáváme vzduchové pérování Firestone. Přídavné vzduchové pružení může být instalováno na většině užitkových vozidel. Pérování je umístěno mezi rámem vozidla a zadní nápravou vozidla a využívá pár dvojitých měchů. Ovládání pérování je v kabině v zorném poli řidiče. Pružení nezvyšuje nosnost vozidla, ale snižuje unavení listových pružin, změkčuje nárazy rámu do nápravy a zvyšuje stabilitu vozu.

Chladírenské jednotky

Chladírenské jednotky

DOTAZ K PRODUKTU

Chladírenské jednotky používáme od renomovaných výrobců se 100% zajištěním servisu v ČR i v Evropě. Nejčastěji dodávanou značkou je Carrier a ThermoKing. Chladírenské jednotky pro malá vozidla jsou poháněna většinou od motoru vozidla. Pro velké nástavby a mrazení se dodávají jednotky se samostatným pohonem, které mají větší výkon a dokáží pracovat i v případě parkování vozidla. Pro soupravy se dodávají i speciální verze chladírenských jednotek s hydraulicko-elektrickým pohonem, které se vyznačují velmi malými provozními a servisní náklady, přitom mají velmi dlouhou životnost.

Nezávislé topení

Nezávislé topení

DOTAZ K PRODUKTU

Teplovzdušné topení dodáváme od společnosti Eberspächer. Topení je nezávislé na motoru i na tepelném hospodaření samotného vozidla. Nasává chladný vzduch z vnitřku automobilu nebo z venkovního prostoru, přičemž tento vzduch ohřívá a následně distribuuje do interiéru. Teplovzdušné topení představuje vynikající řešení pro užitkové automobily všeho druhu. Dá se snadno namontovat jak do kabiny, tak do úložného prostoru či pod podlahu. Dokonalý komfort zajišťují praktické ovládací prvky, například digitální spínací hodiny Eberspächer nebo inovativní ovládání přes telefon - EasyStart Web.

Reklama

Reklama

DOTAZ K PRODUKTU

Na vozidla velmi často instalujeme reklamní potisk a polep. Pro skříňové nástavby se používá polep folií s jednoduchým střídáním barev (vhodné pro jednoduché loga, nápisy) nebo s digitálním potiskem, které umožňují nepřeberné možnosti provedení. U valníkových nástaveb s používá potisk plachty speciálními barvami, které se penetrují do povrchu materiálu a díky tomu jsou velmi odolné proti poškození a otěru. Grafický návrh reklamy zpracujeme dle Vašich požadavků, po Vaší korektuře a odsouhlasení zadáme do výroby a vozidlo si přebíráte již s kompletním reklamním potiskem nebo polepem.

6. 5. 2022

DEMO CITY nástavby

25. 2. 2021

Nástavby

Navštivte naši Facebookovou stránku kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD a zapojte se s námi do soutěže o Grena...

...