+420 312 316 300 info@montex.cz
Nosiče kontejnerů

Hákové nosiče

Hákové nosiče


Hákové nosiče

Hákové nosiče

DOTAZ K PRODUKTU

Hákový nosič

Hákový nosič

DOTAZ K PRODUKTU

Hákové nosiče Hyva s nosností od 4 do 40 tun jsou osvědčené stroje, které se vyznačují maximální flexibilitou, pevností a spolehlivostí. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, nabízejí skutečné výhody z hlediska výšky a hmotnosti a můžeme je dodat v různých variantách, abychom vyhověli jakémukoli požadavku.

Ramenový nosič

Ramenový nosič

DOTAZ K PRODUKTU

Ramenové nosiče Hyva jsou zkonstruované tak, aby především poskytovaly co největší bezpečnost a snadno se ovládaly a jsou rovněž pověstné svou pevností, odolností a dlouhodobou spolehlivostí. Nabízíme platformu, která je koncipována tak, aby splňovala potřeby každého tržního odvětví, plus širokou škálu variant, které zajistí, že dostanete řešení přesně uzpůsobené vašim potřebám.

Kontejnery

Kontejnery

DOTAZ K PRODUKTU

Skříňové, valníkové, chladírenské a speciální nástavby postavené na kontejnerovém systému řady C715-782 JUMBO. Nástavby jsou vhodné na kompatibilní systémy všech výrobců. Mezi nejčastěji dodávané verze kontejnerových nástaveb patří valníkové velkoobjemové kontejnery s třístranným systémem a přizvedáváním střechy. Dále se dodávají speciální verze chladírenských nástaveb v izotermickém provedení nebo vybavené samostatnou chladírenskou jednotkou s diesel agregátem nebo elektrocentrálou a elektropřípojkou pro zajištění provozu kontejneru i v odstaveném stavu. Dodáváno je i nestandardní provedení sytému vhodné pro menší vozidla od 3,5 to 12t. Tento systém je oblíbený pro komunální nebo nemocniční provoz, kdy umožňuje používání rozdílného typu nástaveb - např. v nemocničním provozu - plachtové na údržbu, chladírenské na přepravu jídla a izotermické na přepravu znečištěných oděvů.

Přívěs pro přepravu kontejnerů

Přívěs pro přepravu kontejnerů

DOTAZ K PRODUKTU

Přepravník výměnného kontejnerového systému kompatibilní se systémem C715, C745 a C782 JUMBO. Přepravník výměnného systému se dodává jako samostatná úprava podvozku a přívěs v kontejnerovém provedení. Dle typu kontejnerů jsou dva hlavní typy přepravníku, provedení standardní pro kontejnery C715, C745 které je postaveno na standardních verzích podvozků. Nízké, JUMBO provedení přepravníku je postaveno na nízkoložných podvozcích s provozní výškou rámu cca 860 mm s nízkoložným tandemovým přívěsem. Kontejnerový systém je proveden v souladu s normou DIN EN 284. Vozidlo pro nosič výměnných nástaveb musí být vybaveno kompletním vzduchovým pérováním, pro podvozky bez vzduchového pérování se dodává vzduchový zdvíhací díl, který umožňuje provádění nakládky a vykládky kontejneru.

6. 5. 2022

DEMO CITY nástavby

25. 2. 2021

Nástavby

Navštivte naši Facebookovou stránku kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD a zapojte se s námi do soutěže o Grena...

...