+420 312 316 300 info@montex.cz
Mrazírenské nástavby

Mrazírenské nástavby

Mrazírenské nástavby


Mrazírenské nástavby

Mrazírenské nástavby

DOTAZ K PRODUKTU

Mrazírenská nástavba FRIGO

Mrazírenská nástavba FRIGO

DOTAZ K PRODUKTU

Mrazírenská nástavba oblíbená pro svoji odolnost proti poškození a příznivou cenovou hladinu. Nástavba je určena pro vozidla v kategoriích od 3.5t do 26t celkové hmotnosti. Konstrukce nástavby je lepená z celoplošných panelů s vnějším polyesterovým povrchem a polyuretanovou izolací. Nástavba je vhodná pro místní, mezinárodní nebo distribuční přepravu v tvrdých provozních podmínkách pro zboží za řízené teploty do -20°C. Nástavba je certifikována v kategorii FRC a je dodávána s hygienickým osvědčením. Chladírenské nástavby jsou dodávány ve verzích FRIGO nebo od francouzského výrobce firmy LAMBERET. Nástavby se dodávají v celé řadě modifikací, mezi nejběžněji dodávané verze nástaveb patří multiteplotní nástavby, nástavby pro přepravu masa ve visu a další včetně speciálních modifikací. 

Mrazírenská nástavba LAMBERET

Mrazírenská nástavba LAMBERET

DOTAZ K PRODUKTU

Špičková mrazírenská nástavba od francouzského výrobce LAMBERET, která je oblíbená pro svoji vynikající odolnost proti poškození a dlouhou životnost. Nástavba je určena pro vozidla v kategoriích od 3.5t do 26t celkové hmotnosti. Konstrukce nástavby je lepená z celoplošných panelů s vnějším zesíleným polyesterovým povrchem s vnitřními Z výztuhami a polyuretanovou izolací. Mrazírenská  nástavba je vhodná pro místní, mezinárodní nebo distribuční přepravu v tvrdých provozních podmínkách pro zboží za řízené teploty do -20°C. Nástavba splňuje kategorii ATP FRC a je dodávána s hygienickým osvědčením. Mrazírenské nástavby jsou dodávány ve verzích LAMBERET nebo FRIGO. Nástavby se dodávají v celé řadě modifikací, mezi nejběžněji dodávané verze nástaveb patří multiteplotní nástavby, nástavby pro přepravu masa ve visu a další včetně speciálních modifikací.

Mrazírenská nástavba FRIGO / LAMBERET multiteplotní

Mrazírenská nástavba FRIGO / LAMBERET multiteplotní

DOTAZ K PRODUKTU

Mrazírenská nástavba určená pro přepravu více druhů zboží se samostatně řízenou přepravní teplotou a dodává se ve dvou verzích. Podélné pevné komory - podélná vnitřní příčka oddělující prostor na dvě části v poměru 1:2, případně i na více částí. Obě části jsou paletované (1x 800 mm a 2x 800 mm). Podélné řešení nástavby umožňuje samostatnou paletovanou nakládku obou prostorů nezávisle na sobě. Posuvná/pevná příčka - příčná stěna posuvná a sklopná nebo pevná. Při nakládce je příčku možné přiklápět ke stropu nebo použít bočních dveří. Nejčastěji je dodávaná verze s posuvnou přepážkou s průchozími dveřmi. Multiteplotní nástavby jsou dodávány ve verzích FRIGO nebo ve verzi LAMBERET.

Mrazírenská nástavba FRIGO / LAMBERET přeprava masa ve visu

Mrazírenská nástavba FRIGO / LAMBERET přeprava masa ve visu

DOTAZ K PRODUKTU

Nástavba se zesílenou konstrukcí a stropem pro přepravu masa ve visu. Nástavba je vhodná pro řadu podvozků v kategoriích od 3.5t do 26t celkové hmotnosti. Uvnitř na stropě je připevněn systém drah pro převoz masa ve visu. Standardně je dodáván přepravní systém EURO háků  s trubkovou vodící dráhou, pro lehčí vozidla se dodává systém s hliníkovou C vodící dráhou, pro starší systémy je dodávána vodící pásovina s háky s pojezdovým kolečkem. Vodící dráhy je možné provést s napojením na skladovací a přepravní dráhy skladu. Systém ve visu je plně integrován v bocích a stropu nástavby. Se správně navrhnutou chladírenskou jednotkou je nástavba určena pro přepravu potravinářského zboží za řízené teploty do -20°C. Nástavba splňuje kategorii ATP FNC a je dodávána s hygienickým osvědčením.

Chladírenská / mrazírenská nástavba FRIGO CITY

Chladírenská / mrazírenská nástavba FRIGO CITY

DOTAZ K PRODUKTU

Sériové chladírenské a mrazírenské nástavby MONTEX BOX•CITY. "Minimální váha, minimální cena, minimální doba dodání." S tímto mottem uvádíme na trh novou verzi optimalizovaných chladírenských a mrazírenských nástaveb MONTEX FRIGO•CITY pro podvozky do 3,5 t celkové hmotnosti. Skříně jsou z odlehčených celoplošných panelů, lehčí podlahy a lehkých chladírenských jednotek.

6. 5. 2022

DEMO CITY nástavby

25. 2. 2021

Nástavby

Navštivte naši Facebookovou stránku kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD a zapojte se s námi do soutěže o Grena...

...