+420 312 316 300 info@montex.cz
DEMO nástavby

DEMO nástavby

DEMO nástavby


Nečekejte na dodání nástaveb a využijte naší služby zrychleného dodání DEMO nástaveb. Společně s dealery a prodejci průběžně zadáváme do výroby CITY nástavby ve valníkovém a skříňovém provedení, které jsou okamžitě k odběru. Máte skladový podvozek, dodáme Vám nástavbu obratem (z našeho sortimentu DEMO nástaveb). Více informací o typech a provedení CITY nástaveb k okamžitému odběru získáte u našich obchodníků.

DEMO nástavby

DEMO nástavby

DOTAZ K PRODUKTU

Valníková nástavba MTVAL CITY 4200

Valníková nástavba MTVAL CITY 4200

DOTAZ K PRODUKTU

VALNÍKOVÁ NÁSTAVBA MTVAL CITY® (pro podvozky N1 do 3,5 t, do 5 t nebo do 5,5 t celkové hmotnost s dlouhým rozvorem nebo ve verzi L4). Rozměry nástavby:délka ložné plochy: 4200 mm (vnější délka: 4270 mm), šířka ložné plochy: 2130 mm (vnější šířka: 2200 mm), výška pod plachtou: 2300 mm. Provedení nástavby:základní rám a mezirám nástavby hliníkový s 5 páry kotvících vytahovacích ok v obvodovém lemuvalník s hliníkovými dělenými bočnicemi a se zadním čelem výšky 400 mm, bočnice i zadní čelo sklopné dolů, odnímatelné, konstrukce s červenou plachtou (dle RAL 3002) v celním provedení, strop rovný bez převýšení, v podélné ose LEVÝ bok plachty posuvný/shrnovací nezávisle v obou směrech, boční vypnutí tyčí s ráčnou v zadním portálovém sloupku.

Valníková nástavba MTVAL CITY 5030

Valníková nástavba MTVAL CITY 5030

DOTAZ K PRODUKTU

VALNÍKOVÁ NÁSTAVBA MTVAL CITY® (např. pro podvozky Iveco DAILY, Fiat DUCATO - Citroën JUMPER - Peugeot BOXER pouze ve verzích L5). Rozměry nástavby:délka ložné plochy: 5030 mm (vnější délka: 5100 mm), šířka ložné plochy: 2200 mm (vnější šířka: 2270 mm), výška pod plachtou: 2300 mm. Provedení nástavby:základní rám a mezirám nástavby hliníkový s 5 páry kotvících vytahovacích ok v obvodovém lemu, valník na LEVÉ straně BEZ BOČNIC = místo nich u podlahy AL pyramidový CS vyjímatelný profil, valník na PRAVÉ straně s hliníkovými dělenými bočnicemi výšky 400 mm, vzadu sklopné hliníkové čelo, konstrukce se stříbrnou plachtou v celním provedení, strop rovný bez převýšení, v podélné ose LEVÝ bok plachty posuvný/shrnovací nezávisle v obou směrech, svislé vypnutí a kotvení pomocí přeze kpo spodním obvodu plachty, boční vypnutí tyčí s ráčnou v zadním portálovém sloupku.

Skříňová nástavba BOX CITY 4520

Skříňová nástavba BOX CITY 4520

DOTAZ K PRODUKTU

SKŘÍŇOVÁ NÁSTAVBA BOX CITY® (např. pro MB SPRINTER, Iveco DAILY, Fiat DUCATO, Citroën JUMPER, Peugeot BOXER, Renault MASTER ... dlouhé rozvory). Rozměry nástavby:délka ložné plochy: 4520 mm (vnější délka: 4600 mm), šířka ložné plochy: 2100 mm (vnější šířka: 2200 mm), zadní nakládací výška: 2350 mm. Provedení nástavby:lehká hliníková prachotěsná nástavba, vnější stěny hladké klemové provedení bez plošných nýtů, barva standardní bílá, střecha/strop nástavby hliníkový plech, bílý lak, zadní dveře dvoukřídlé, jištění v otevřené poloze, 2x zapuštěný uzávěr NEREZ, ochranné dřevěné laťování na L a P boku a na předním čele uvnitř nástavby, strop bez obloženína L a P boku v 1 řadě kotvící lišta kombi, u podlahy podél stěn ochranný překližkový okopový sokl výšky 150 mm proti poškození, vnitřní osvětlení: 2x LED pásek v podélném rohu u stropu nástavby ovládaný pohybovým senzorem u zadních dveří vnější výbava nástavby – horní obrysová světla LED, na zadním rámu horní 3.brzdové LED světlo.

6. 5. 2022

DEMO CITY nástavby

25. 2. 2021

Nástavby

Navštivte naši Facebookovou stránku kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD a zapojte se s námi do soutěže o Grena...

...