+420 312 316 300 info@montex.cz
CITY nástavby

CITY nástavby

CITY nástavby


CITY nástavby

CITY nástavby

DOTAZ K PRODUKTU

Valníková nástavba MTVAL CITY

Valníková nástavba MTVAL CITY

DOTAZ K PRODUKTU

Sériové celohliníkové valníky MONTEX MTVAL•CITY. "Minimální váha, minimální cena, minimální doba dodání." S tímto mottem jsou dodávány nové verze optimalizovaných celohliníkových valníků MONTEX MTVAL CITY pro podvozky do 3,5 t celkové hmotnosti. Nízká hmotnost je dosažena použitím nových typů hliníkových eloxovaných profilů, lehké podlahové překližky a odlehčené plachtové konstrukce.

Skříňová nástavba BOX CITY

Skříňová nástavba BOX CITY

DOTAZ K PRODUKTU

Sériové celohliníkové skříňové nástavby MONTEX BOX•CITY. "Minimální váha, minimální cena, minimální doba dodání." S tímto mottem jsou dodávány nové verze optimalizovaných celohliníkových skříňových nástaveb MONTEX BOX•CITY pro podvozky do 3,5 t celkové hmotnosti. Skříně jsou z odlehčených hliníkových profilů, lehčí překližky a lehkého vnitřního obložení.

Chladírenská / mrazírenská nástavba FRIGO CITY

Chladírenská / mrazírenská nástavba FRIGO CITY

DOTAZ K PRODUKTU

Sériové chladírenské a mrazírenské nástavby MONTEX BOX•CITY. "Minimální váha, minimální cena, minimální doba dodání." S tímto mottem uvádíme na trh novou verzi optimalizovaných chladírenských a mrazírenských nástaveb MONTEX FRIGO•CITY pro podvozky do 3,5 t celkové hmotnosti. Skříně jsou z odlehčených celoplošných panelů, lehčí podlahy a lehkých chladírenských jednotek.

Sklápěcí nástavba SKL CITY AL

Sklápěcí nástavba SKL CITY AL

DOTAZ K PRODUKTU

Tento typ sklápěcí nástavby je optimalizován pro zachování co největšího nosnosti a velmi snadného použití. Díky celohliníkové konstrukci základního rámu, podlahy i bočnic má sklápěcí nástavba velkou nosnost. Zadní kombinované švédské sloupky umožňují jednoduché horní i spodní vyklápění nákladu. Přední čelo zesílené do výšky kabiny zajistí náklad proti neočekávanému posunu. Protiskluzová hliníková podlaha s integrovanými kotvícími body je velmi odolná při každodenním provozu. Při couvání Vám průzory v ochranném rámu předního čela umožní bezpečnou manipulaci s vozidlem.

Sklápěcí nástavba SKL CITY

Sklápěcí nástavba SKL CITY

DOTAZ K PRODUKTU

Řada třístranných sklápěcích nástaveb SKL-CITY je určena pro lehká užitková vozidla o celkové hmotnosti do 3,5t. Sklápěcí nástavby CITY jsou určeny na běžně dodávané podvozky v sítích značek Renault, Mercedes, Peugeot, Citroen, Fiat, Iveco a dalších. Nástavba se vyznačuje lehkou a odolnou konstrukcí, pohonem sklápěcího mechanismu elektrohydraulickým agregátem nebo od převodovky vozidla. Ocelové nebo hliníkové bočnice je možné vybavit zvýšením o 700 mm. Jednoduché ovládání dálkovým ovladačem. Velký pracant do každého prostředí.

6. 5. 2022

DEMO CITY nástavby

25. 2. 2021

Nástavby

Navštivte naši Facebookovou stránku kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD a zapojte se s námi do soutěže o Grena...

...