+420 312 316 300 info@montex.cz
Chladírenské nástavby

Chladírny

Chladírny


Chladírny

Chladírny

DOTAZ K PRODUKTU

Chladírenská nástavba FRIGO

Chladírenská nástavba FRIGO

DOTAZ K PRODUKTU

Nejčastěji dodávaná chladírenská nástavba, která je oblíbená pro svoji odolnost a příznivou cenu. Nástavba je určena pro vozidla od 3.5t do 26t celkové hmotnosti. Konstrukce nástavby je lepená z celoplošných panelů s vnějším polyesterovým povrchem a vnitřní polyuretanovou izolací. Nástavba je vhodná pro místní, mezinárodní nebo distribuční přepravu v tvrdých provozních podmínkách pro zboží, které vyžaduje řízenou přepravní teplotu. Se správně navrhnutou chladírenskou jednotkou je určena pro přepravu zboží za řízené teploty do 0°C. Nástavba je certifikována v kategorii ATP FNA a je dodávána s hygienickým osvědčením. Nástavby jsou dodávány ve verzích FRIGO nebo LAMBERET. Nástavby se dodávají v řadě modifikací, mezi nejběžněji dodávané patří nástavby pro přepravu masa ve visu, přepravu květin a další včetně speciálních modifikací.

Chladírenská nástavba LAMBERET

Chladírenská nástavba LAMBERET

DOTAZ K PRODUKTU

Špičková chladírenská nástavba francouzského výrobce je oblíbená pro odolnost a dlouhou životnost. Nástavba je určena pro vozidla od 3.5t do 26t celkové hmotnosti. Konstrukce je lepená z celoplošných panelů s vnějším zesíleným polyesterovým povrchem s vnitřními „Z“ výztuhami a polyuretanovou izolací. Nástavba je vhodná pro místní, mezinárodní nebo distribuční přepravu v tvrdých podmínkách pro zboží s řízenou přepravní teplotou. Se správně navrženou chladírenskou jednotkou je určena přepravu zboží za řízené teploty do 0°C. Nástavba je vyrobena v kategorii ATP FNA a je dodávána s hygienickým osvědčením. Nástavby se dodávají v celé řadě modifikací, mezi nejběžněji dodávané verze nástaveb patří nástavby pro přepravu masa ve visu, přepravu květin a další včetně speciálních modifikací.

Chladírenská nástavba pro přepravu masa ve visu

Chladírenská nástavba pro přepravu masa ve visu

DOTAZ K PRODUKTU

Nástavba se zesílenou konstrukcí a stropem pro přepravu masa ve visu. Nástavba je vhodná pro řadu podvozků v kategoriích od 3.5t do 26t celkové hmotnosti. Uvnitř na stropě je připevněn systém drah pro převoz masa ve visu. Standardně je dodáván přepravní systém EURO háků  s trubkovou vodící dráhou, pro lehčí vozidla se dodává systém s hliníkovou C vodící dráhou, pro starší systémy je dodávána vodící pásovina s háky s pojezdovým kolečkem. Vodící dráhy je možné provést s napojením na skladovací a přepravní dráhy skladu. Systém ve visu je plně integrován v bocích a stropu nástavby. Se správně navrhnutou chladírenskou jednotkou je nástavba určena pro přepravu potravinářského zboží za řízené teploty do 0°C. Nástavba splňuje kategorii ATP FNA a je dodávána s hygienickým osvědčením.

Chladírenská nástavba pro přepravu květin

Chladírenská nástavba pro přepravu květin

DOTAZ K PRODUKTU

Speciální verze chladírenské nástavby s vnitřní šířkou 2 500 mm, která je určena pro přepravu květin v přepravních boxech. Konstrukce je lepená z celoplošných panelů s polyuretanovou izolací. Systém kotvení přepravních boxů je proveden podlaha - strop, kotvící lišty jsou zapuštěny v podlaze pro dosažení hladkého přejezdů vozíků. Nástavba je určena pro vozidla v kategoriích od 3.5t do 26t celkové hmotnosti. Pro řízení teploty při přepravě květin se dodávají jednotky s omezením výstupní teploty vzduchu, aby se zabránilo teplotnímu šoku přepravovaných květin. V případě menších nástaveb nebo požadavku na větší přepravní teploty se nástavby vybavují zabudovaným samostatným topným systémem s rozvodem do nástavby. Nástavba splňuje kategorii ATP FNA a je dodávána s hygienickým osvědčením.

Chladírenská / mrazírenská nástavba FRIGO CITY

Chladírenská / mrazírenská nástavba FRIGO CITY

DOTAZ K PRODUKTU

Sériové chladírenské a mrazírenské nástavby MONTEX BOX•CITY. "Minimální váha, minimální cena, minimální doba dodání." S tímto mottem uvádíme na trh novou verzi optimalizovaných chladírenských a mrazírenských nástaveb MONTEX FRIGO•CITY pro podvozky do 3,5 t celkové hmotnosti. Skříně jsou z odlehčených celoplošných panelů, lehčí podlahy a lehkých chladírenských jednotek.

6. 5. 2022

DEMO CITY nástavby

25. 2. 2021

Nástavby

Navštivte naši Facebookovou stránku kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD a zapojte se s námi do soutěže o Grena...

...