Chci více informací

Valníkové nástavby s vysokou kvalitou a velkou variabilitou provedení. Ocelové / hliníkové provedení rámů. Velkoobjemové valníky se sníženým rámem a systémem shrnování plachet.

Valníkové nástavby MONTEX
Celní/necelní plachta, velkoobjemové, CS s třístranným shrnováním, kompletní shrnování, s hydraulickým jeřábem, ADR, bez plachty, speciální a další dle požadavku.

Chci více informací

Skříňové nástavby s hliníkovou, panelovou nebo ocelovou konstrukcí. Provedení od malých podvozků po návěsy s možností úprav dle požadavků přepravy.

Skříňové nástavby MONTEX
Celohliníkové, plywoodové, polyester-voštinové, pekařské, stěhovácké, pro přepravu oděvů, přeprava výbušnin ADR EX/III, speciální (přeprava koní, elektrocentrály, prezentační,..).

Chci více informací

Chladírenské nástavby PSMT FRIGO a LAMBERET. Špičková technologie výroby a zpracování nástaveb. Zesílené panely pro velké zatížení a profesionální nasazení v tvrdých podmínkách. Nástavby s hygienickým osvědčením a certifikací ATP FNA.

Chladírenské nástavby MONTEX
PSMT FRIGO, LAMBERET, přeprava masa ve visu, přeprava květin, speciální.

Chci více informací

Mrazírenské nástavby PSMT FRIGO a LAMBERET. Špičková technologie výroby a zpracování. Zesílené panely pro vysoké zatížení a nízký koeficient prostupnosti. Ideální pro profesionální nasazení pro každodenní použití. Nástavby s hygienickým osvědčením a certifikací ATP FRC.

Mrazírenské nástavby MONTEX
PSMT FRIGO, LAMBERET, víceteplotní, přeprava masa ve visu, speciální.

Chci více informací

Eutektické (hlubokomrazící) nástavby FRAMEC. Společnost MONTEX zastupuje v ČR světového leadera v oblasti přepravy zmraženého zboží, zmrzliny a dalšího zboží vyžadující hluboký mráz (-33 °C). Špičková technologie výroby, vlastní chladící agregáry s dlouhou životností, zesílené verze HP PLUS pro jižní státy. Určeno pro profesionální nasazení pro každodenní použití.

Eutektické nástavby MONTEX - FRAMEC
MONTEX - FRAMEC - s bočními dveřmí, s bočními a zadními dveřmi.

Chci více informací

NOVINKA !!

Nová řada nástaveb MONTEX•CITY na malé podvozky do 3.5t. Nižší cena a vyšší užitečné zatížení, to jsou výhody, které Vám pomohou ušetřit na drahém mýtě a silniční dani, zároveň můžete používat na tyto vozidla ŘP skupiny B.

Nástavby MONTEX•CITY
Kompletní řada lehkých nástaveb  - valníková nástavba MTVAL•CITY, skříňová nástavba BOX•CITY a chladírenská/mrazírenská nástavba FRIGO•CITY.

Chci více informací


Lehké jednonápravové přívěsy navržené pro nízké provozní náklady, hlavní výhoda těchto přívěsů spočívá v nízké sazbě mýta (pouze 1 náprava), větším užitečném zatížení a polovičních provozních nákladů na opotřebení pneumatik a brzdového obložení přívěsu

Jednonápravové přívěsy MONTEX MTP-C1-35/55/100
Kompletní řada jednonápravových lehkých přívěsů - celková hmotnost 3.5t, 5.5t, 10t, provedení přívěsu - skříňové, valníkové nebo chladírenské.

Chci více informací

Soupravy s přívěsy od 3,5 do 24t. Tandemové nebo točnicové provedení, horní a spodní závěsy (krátké spojení). Možnost průjezdného nakládání a systémů druhé podlahy s možností kombinace se zdvíhací plošinou.

Soupravy, přívěsy MONTEX
Valníkové, skříňové, chladírenské, mrazírenské, přepravníky kontejnerů, přepravníky výměnných nástaveb, speciální.

 

Chci více informací

Lehké sklápěcí nástavby. Ocelové nebo celohliníkové rámy, ocelové nebo hliníkové bočnice. Jednostranné nebo třístranné sklápění. Automatické otevírání bočnice s jednoduchým systémem obsluhy.

Sklápěčky MONTEX
Jednostranné, třístranné, celohliníkové.

Chci více informací

Nástavby s vysokou odolností pro přepravu nápojů. Zesílené rámy s odolnějším provedením podlah. Vyztužené přední čelo a systém rychlé manipulace při nakládce a vykládce zboží. Velmi odolné nástavby pro dlouhou životnost a tvrdé zacházení.

Přepravník nápojů MONTEX
Posuvná plachta, výklopné bočnice, skříňový.

Chci více informací

Kontejnerové nástavby systému C782, C745, C715 a systému ABROLL (natahovací hákový systém). Kontejnerové nástavby valníkové, skříňové, speciální skladové nebo distribuční. Nosiče kontejnerů na vozidla a speciální přívěsy pro přepravu kontejnerů.

Kontejnery, nosiče kontejnerů MONTEX
Systém C715-C785, systém ABROLL, nosiče kontejnerů C715-C782, přívěsy pro kontejnery hákového systému ABROLL.

Chci více informací

Pojízdné skříňové dílny a dostavby furgonů dílenskou výbavou. Pracovní stoly, strojní vybavení, autogenní boxy se zdviháním, elektrocentrály, manipulační jeřáby. Výbava a provedení dílen dle specifiky použití.

Dílenské nástavby MONTEX
Pojízdné dílny, dostavby furgonů, servisní vozy, doprovodné vozy.

Chci více informací

Speciální provední nástaveb s úpravou dle požadavků odběratele. Špičkové konstrukční řešení detailů. Vývoj nových verzí a typů nástaveb v CAD systému Solid Edge. Reallizace nástavby v naší výrobě za přímého dozoru konstruktéra a technologa.

Speciální nástavby MONTEX
Výroba atypických nástaveb s využitím douhodobých zkušeností našeho týmu spolupracovníků.