Sklápěcí nástavba třístranná

Fotogalerie Zaslat dotaz k produktu

Sklápěcí nástavba univerzálního použití. Tento typ třístranné sklápěcí nástavby je určen především pro stavební firmy jako lehké rozvážkové a manipulační vozidlo na stavbu s možností sklápění a dále je velmi často využíváno pro svou univerzálnost a možnost velkoobjemového provedení ložné plochy správou a údržbou měst a obcí pro údržbu parků a zeleně. Nástavba je určena pro řadu podvozků v kategoriích od 3.5t do 7.5t celkové hmotnosti vozidla.
Sklápěcí nástavba je dodávána ve verzi s elektrohydraulickým nebo plně hydraulickým pohonem sklápění. Elektrohydraulické provedení sklápění je vhodné spíše na občasné použití a na lehčí provoz. Verze s hydraulickým pohonem od převodovky vozidla je vhodná pro běžné použití i v těžších provozech s častým sklápěním.
Třístranná sklápěčka umožňuje nezávislé sklápění na oba boky a dozadu. V zadní části může být dodán mimo spodního vyklápění bočnice i systém automatického otevírání bočnice při skápění.
Přední čelo sklápěčky je zvýšené s ochranným rámem s ochrannou mříží za kabinou.
Pro přepravu lehkého a objemného materiálu jsou dodávány odnímatelné výklopné nástavce bočnic s lehkými ale odolnými mřížovanými boky. Nástavba může být dodána ve verzi s lehkými hliníkovými bočnicemi nebo v odolnějším ocelovém provedení. Ovládání sklápění je ve verzi elektrohydraulické sklápěčky řešeno samostatným ovladačem na kabelu. Ovládání sklápění ve verzi hydraulické sklápěčky je řešeno pevným ovládacím pultem v kabině řidiče.
 

zpět na přehled

Fotogalerie