Sklápěcí nástavba jednostranná

Fotogalerie Zaslat dotaz k produktu

Jednodušší sklápěcí nástavba univerzálního použití je oblíbená u stavebních firem jako rozvážkové a manipulační vozidlo na stavbu s možností sklápění a dále je velmi často využívána pro svou univerzálnost správou a údržbou měst a obcí pro údržbu parků a zeleně. Nástavba je určena pro řadu podvozků v kategoriích od 3.5t do 7.5t celkové hmotnosti vozidla.
Sklápěcí nástavba je dodávána ve verzi s elektrohydraulickým nebo plně hydraulickým pohonem sklápění. Elektrohydraulické provedení sklápění je vhodné spíše na občasné použití a na lehčí provoz. Verze s hydraulickým pohonem od převodovky vozidla je vhodná pro běžné použití i v těžších provozech s častým sklápěním.
Jednostranná sklápěčka umožňuje pouze dozadu. V zadní části může být dodán mimo spodního vyklápění bočnice i systém automatického otevírání bočnice při sklápění. Přední čelo sklápěčky je zvýšené s ochranným rámem s ochrannou mříží za kabinou.
Pro přepravu lehkého a objemného materiálu jsou dodávány odnímatelné výklopné nástavce bočnic s lehkými ale odolnými mřížovanými boky. Nástavba může být dodána ve verzi s lehkými hliníkovými bočnicemi nebo v odolnějším celoocelovém provedení. Ovládání sklápění je ve verzi elektrohydraulické sklápěčky řešeno samostatným ovladačem na kabelu. Ovládání sklápění ve verzi hydraulické sklápěčky je řešeno pevným ovládacím pultem v kabině řidiče.

zpět na přehled

Fotogalerie