Přepravník nápojů s výklopnými bočnicemi

Fotogalerie Zaslat dotaz k produktu

Skříňové provedení nástavby s vnitřní šířkou mezi bočnicemi 2 480 mm. Vedle plachtového přepravníku nápojů a nástavby MONTEX BEVERAGE MAX jediné provedení vhodné i pro transport nápojů balených ve folii s přesahem přes palety. 

Nástavba pro přepravu nápojů s výklopnými boky je velice efektivní provedení nástavby, nástavba je velmi odolná, jednoduše ovladatelná a velmi rychlá na použití. Boční stěny jsou podélně dělené v poměru cca 1:3, spodní bočnice se vyklápí dolů, horní bočnice se automaticky při sklápění spodní bočnice vyklápí nahoru a zajíždí pod nebo nad střechu nástavby. Základní rám nástavby je zesílený, přední čelo je pevné v plné výšce zdvojené, pro lepší ochranu proti poškození, z vnitřní strany obložené překližkou. Strop je pevný laminátový nebo hliníkový, v zadní části jsou zadní dveře dvoukřídlé, roleta nebo zavírání zdvíhací plošinou a klapkou.
Výhodou nástavby je že nepotřebuje další systém latění nebo ochrany bočnic a po otevření je okamžitě přístupná pro manipulaci celá délka ložné plochy. Standardní verze nástavby je paletovaná s vnitřní šířkou 2 480 mm mezi bočnicemi. Zároveň je nástavba díky své pevné skříňové  hliníkové uzavřené konstrukci velmi odolná proti poškození při nakládce a běžném provozu.

 

zpět na přehled

Fotogalerie