Přepravník nápojů s posuvnými plachtami na bocích

Fotogalerie Zaslat dotaz k produktu

Nástavba pro přepravu nápojů MONTEX BEVERAGE s bočními plachtami vedenými ve spodním a horním uložení. Tento systém provedení nástavby je efektivní, velmi odolný, jednoduše ovladatelný a velmi rychlý na použití. Boční plachty jsou vepředu a vzadu zakončeny uzavíracími profily s uzávěrem, které umožňují snadné otevření a posunutí boční plachty. Nástavby jsou zesílené, mají vyztužené pevné přední čelo s vnitřním obložením překližkou, strop pevný laminátový nebo plachtový a v zadní části jsou zadní dveře dvoukřídlé, roleta nebo zavírání zdvíhací plošinou a klapkou.

Standardní verze nástavby není paletovaná z důvodu vnitřních ochranných latí u plachty. Dodávané novinky v těchto nástavbách jsou speciální paletované verze MONTEX BEVERAGE 242 s vnitřní šířkou 2 420 mm nebo verze MONTEX BEVERAGE MAX s vnitřní šířkou 2 480 mm s integrovaným hliníkovým systémem latění v bočních plachtách.


 

 

Nástavba pro přepravu nápojů - MONTEX BEVERAGE
 

Standardní verze nástavby MONTEX BEVERAGE je určena do provozu, kde nevadí vnitřní nepaletovaná šířka. Hlavní užití této nástavby je především u menších rozvážkových vozů a v provozech, kde není vyžadována vnitřní paletová šířka u větších vozidel. Náklad je na bocích zajištěn latěním umístěným mezi plachtou a nákladem. Výhoda nástaveb je jejich nižší cena oproti nověji dodávaným paletovaným verzím.


 

Paletovaná nástavba pro přepravu nápojů - MONTEX BEVERAGE 242
 

Nástavba MONTEX BEVERAGE 242 je nová verze nástavby s vnitřní paletovanou šířkou 2 420 mm. Nástavba je ve speciálním upraveném provedení a v plachtě jsou vestavěny hliníkové profily pro zajištění větší pevnosti nástavby. Nástavba je vhodná pro provozy s požadavkem na vnitřní paletovanou šířku, kde přepravované zboží nepřesahuje běžné obrysy europalety. Nejčastěji je tento typ nástavby využíván pro přepravu nápojů v přepravkách na paletách.


 

Paletovaná nástavba pro přepravu nápojů - MONTEX BEVERAGE MAX
 

Toto provedení nástavby je společně s nástavbou MONTEX MTVAL CS jediné řešení s dostatečnou vnitřní šířkou pro bezproblémovou distribuci palet s přesahem přepravovaných nápojů. Nástavba MONTEX BEVERAGE MAX je nová verze nástavby s vnitřní paletovanou šířkou 2 480 mm. Nástavba je ve provedení s integrovanými hliníkovými výklopnými latěmi integrovanými v plachtě, které nahrazují standardní latění použité v nástavbách PIVOPLAN a PIVOPLAN 242. Hliníkové latě jsou vedeny v horní a dolní dráze a při otevření plachty se vyklápějí ven s plachtou a tím uvolňují boční prostor nákladu. Nástavba je vhodná pro provozy s požadavkem na větší vnitřní paletovanou šířku. Mimo standardního použití je přímo předurčena pro provozy, kde přepravované zboží přesahuje obrysy europalety., nejčastěji přeprava nápojů nebo lahví balených ve fólii na paletách. Nástavba je velmi odolná a dodává se ve standardním nebo zhuštěném provedení bočních hliníkových latí.

zpět na přehled

Fotogalerie