Přepravník hákového natahovacího systému

Fotogalerie Zaslat dotaz k produktu

Přepravník natahovacího kontejnerového systému kompatibilní s natahovacími systémy výrobců CTS Okřínek, Panoba, Hiab a dalších. Dle typu kontejneru se dodávají nejčastěji dvě verze přepravníku.
 

Přepravník kontejnerů do 3,5t celkové hmotnosti
 

Přepravník je postaven na podvozkové skupině ALK-KO s mechanicky odpruženými nápravami a nájezdovou brzdou. Dle provedení je určen pro přepravu menších kontejnerů do 2,5t hmotnosti. Přepravník je vybaven mechanicky ovládaným zajišťovacím systémem kontejneru. Provedení přepravníku může být ve verzi samostatný přepravník bez bočnic, přepravník s bočnicemi a přepravník s bočnicemi a plachtou. Nakládka je umožněna i v celoplachtovém přepravníku. Mimo použití pro přepravu kontejnerů je možné použít přepravník i pro transport běžného nákladu včetně palet. Vnitřní šířka mezi bočnicemi přepravníku je paletovaná 2 480 mm.
Přepravník kontejnerů od 5t do 24t celkové hmotnosti
 

Přepravník je postaven na podvozkové skupině SVAN s pneumaticky odpruženými nápravami a vzduchovým brzdným systémem s celkovou hmotností 5-24t. Dle provedení je určen pro přepravu kontejnerů do 20t celkové hmotnosti. Přepravník je vybaven vzduchově ovládaným zajišťovacím systémem kontejneru. Dle typu může být přepravník dodán ve verzi jednoduchý přepravník bez možnosti nakládky paletovaného zboží, který je vybaven speciálními zapuštěnými vodícími profily pro nakládku kontejnerů a ložná plocha nemá další zakrytí. Jako univerzálnější verze se dodává přepravník s ložnou plochou upravenou pro možnost přepravy běžného nebo paletovaného zboží s vnitřní šířkou mezi bočnicemi 2 480 mm s možností  použít plachtovou konstrukci a plachtu.

zpět na přehled

Fotogalerie