Fotogalerie

Nejčastěji dodávaná skříňová nástavba která je oblíbená pro odolnost proti poškození při zachování nízké hmotnosti. Nástavby jsou dodávány z komponentů CargoVan, AluVan a Palkit a jsou určeny pro řadu podvozků, přívěsů a návěsů v kategoriích od 3.5t do 26t celkové hmotnosti. Konstrukce je z hliníkových nebo pozinkovaných profilů s vnějším opláštěním z hliníkového plechu. Skříňová nástavba je vhodná pro místní nebo mezinárodní přepravu zboží vyžadující lepší ochranu před vnějšími povětrnostními podmínkami případně lepší zabezpečení zboží než u valníkové nástavby.
Skříňové nástavby se dodávají v celé řadě modifikací. Novinka na našem trhu je lehká polykarbonátová nástavba. Mezi nejběžněji dodávané verze nástaveb patří plywoodové,  stěhovácké, pro přepravu pečiva a další včetně speciálních modifikací.

Více informací nahoru
Fotogalerie

Pevnější, lehčí, hygieničtější - nástavba která se Vám vyplatí.
Nově vyvinutý typ lehké polykarbonátové nástavby MONTEX CARBO-LIGHT zhotovené technologií budoucnosti již nyní můžete objednávat za vynikající cenu, nižší než u izotermických nástaveb. Boky a přední čelo je zhotoveno z nového polyester-voštinového panelu používaného v leteckém průmyslu. Lehké panely s polyester-voštinovou strukturou jsou vysoce odolné proti poškození, hygienicky nezávadné a přitom se vyznačují vynikající váhou a zajímavými teplotními parametry. Ve standardu je nástavba dodávána s celohliníkovým roštem a je určena především na podvozky do 12t celkové hmotnosti.  Díky nové technologii výroby panelů je nástavba velmi lehká při zachování vysoké pevnosti. Vzhledem k hygienické nezávadnosti panelů je nástavba vhodná i pro přepravu potravin.

Více informací nahoru
Fotogalerie

Velmi odolná nástavba zhotovená z celoplošných panelů. Přední čelo a boky nástavby jsou z plywoodových, hygienicky nezávadných panelů (překližka s oboustranným laminátem), které tomuto typu nástavby dávají velkou odolnost proti poškození jak z vnitřní tak z vnější strany. Nástavba je velmi oblíbená na podvozky v kategorii 12t až 18t celkové hmotnosti. Strop nástavby je ve standardu hliníkový, volitelně je možné dodat i panelový a tak zvýšit tepelnou odolnost nástavby proti vnějším povětrnostním vlivům. Tento typ nástavby se zdvíhací plošinou a zadní klapkou je úspěšně dodáván i do evropské prodejní sítě automobilky VOLVO na podvozky 12t celkové hmotnosti pod názvem VOLVO CITIPRO.

Více informací nahoru
Fotogalerie

Skříňová pekařská nástavba je určená pro celodenní provoz v rozvážkovém systému pečiva a je vhodná na podvozky do 12t celkové hmotnosti. Nástavba je v lehkém panelovém lepeném provedení s vysokou variabilitou uspořádání boků. Verze bez bočních dveří, boční dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, 2x dvoukřídlé, posuvné, odvětrávací mřížky nebo nucené větrání s ventilátorem, vnitřní přepažovací žebříček a další výbava dle požadavku. Vnitřní provedení nástavby je hygienicky nezávadné uzpůsobené pro časté mytí a dezinfekci  s litou podlahou, otěrovými a kotvícími pásy. Kování a zadní je nerezový s vyšším stupněm odolnosti.
Nástavba je také dodávána v jednodušší verzi, která vychází konstrukčně z celohliníkové nástavby s celoplošnou izolací.

Více informací nahoru
Fotogalerie

Nástavba je určena pro přepravu výbušných látek klasifikovaných dle ADR do třídy 1. Nástavby jsou používané především výrobci nebo distributory výbušnin. Konstrukce a materiály nástavby jsou provedeny v souladu s požadavky Dohody ADR pro přepravu výbušných látek. Nástavba je schválena  osvědčením MD ČR a je vystavena výchozí technická prohlídka na konečného zákazníka v STK ADR s roční platností. Pro dodání tohoto typu vozidla je nutná úzká součinnost s dodavatelem podvozku pro zajištění výběru vhodného typu podvozku.
Pro přepravu kusových látek klasifikovaných dle ADR do následujících tříd 2; 3; 4.1; 4.2; 4.3; 5.1; 5.2; 6.1; 6.2; 8; 9 jsou určeny valníkové nástavby ADR. Pro přepravu výbušných látek a předmětů ADR třídy 1 jsou určeny i speciální valníkové nástavby ADR EX / II.

Více informací nahoru
Fotogalerie

Speciální verze skříňové nástavby s úpravami dle požadavků zákazníka. Pro přepravu koní se dodávají nástavby s bočními vstupními rampami, boxovým stáním pro koně, úložnými prostory a další výbavou. Pro prezentační účely se dodávají nástavby s vyklápěcími boky umožňující snadno zpřístupnit prezentaci. Pro stěhování nadrozměrného nákladu se dodávají nástavby OPEN TOP s otevřeným plachtovým stropem umožňující nakládku jeřábem. Pro zázemí při natáčení se dodávají odhlučněné elektrocentrály s vysokým výkonem, dále se dodávají pojízdné prodejny, mobilní prodejní stánky a další. Dle požadavků atypické přepravy nebo nestandardního způsobu použití je možné nástavby upravit přesně dle technických požadavků a tím zajistit bezpečnou a jednoduchou přepravu i ne zcela typického zboží či netypického způsobu užití. Vývoj těchto nástaveb probíhá vždy za úzké spolupráce konstrukčního oddělení s konečným uživatelem nástavby pro dosažení nejlepšího řešení těchto speciálů.

Více informací nahoru