Fotogalerie

Speciální dílenské nástavby v provedení a výbavě dle požadavku uživatele. Nástavba konstrukčně vychází z hliníkové nástavby, většinou jsou dodávané zadní dveře dvoukřídlé a boční dveře jednokřídlé s oboustranným uzávěrem a pohodlnými nástupními schody. Dle uspořádání jsou z vnější strany dostupné boxy pro elektrocentrálu a autogenní soupravu se zdviháním. Vnitřní prostor je většinou vybaven pracovním stolem, regálem, skříní se zásuvkami nebo regály, odkládacími boxy, strojním vybavením (stojanová vrtačka, bruska, svářečka, pomocný nakládací jeřáb, ...) a další výbavou dle skutečného užití dílenské nástavby. Elektrické zázemí je tvořeno velmi často samostatnou elektrocentrálou s možností připojení na vnější zdroj elektrické energie. Osvětlení je zajištěno zdvojenými světly s napájením z vozidla a z elektrocentrály. Nástavby jsou velmi často stavěny na podvozky 4x4 pro použití v těžším terénu.

Více informací nahoru
Fotogalerie

Speciální dílenské dostavby furgonů v provedení a výbavě dle požadavku uživatele. Dostavba furgonu je ve většině případu zhotovena pro zajištění nezávislých servisních a drobných montážních zásahů v terénu. Vnitřní prostor je většinou vybaven pracovním stolem na pravé straně, regálem v čele, skříní se zásuvkami nebo regály na levém boku, odkládacími boxy, strojním vybavením (stojanová vrtačka, bruska, svářečka, pomocný nakládací jeřáb, ...) a další výbavou dle skutečného užití dílenské vestavby. Elektrické zázemí je tvořeno velmi často samostatnou elektrocentrálou s možností připojení na vnější zdroj elektrické energie. Osvětlení je zajištěno zdvojenými světly s napájením z vozidla a z elektrocentrály. Dostavby se v jednodušší verzi provádějí i do menších vozidel.

Více informací nahoru
Fotogalerie

Speciální dílenské, doprovodné a servisní nástavby v provedení a výbavě dle požadavku uživatele. Nástavba konstrukčně vychází ze sříňové hliníkové nebo izotermické nástavby. Provedení nástavby je závislé na přesném užití. Ve vnitřním prostoru může být dodána kombinace skladovacích prostorů s dílenským prostorem, nebo kombinace dílenského a přepravního prostoru na závodní vozidla nebo i kombinace dílenského nebo přepravního prostoru s obytným prostorem. Vnitřní výbava a provedení nástaveb v dílenské části je obdobné jako u dílenských nástaveb. Nástavby jsou většinou větší a prostornější než dílenské nástavby zvláště ve verzích s obytným nebo přepravní prostorem na vozidla.
Vývoj těchto nástaveb probíhá vždy za úzké spolupráce konstrukčního oddělení s konečným uživatelem nástavby pro dosažení nejlepšího řešení těchto speciálů.

Více informací nahoru