Fotogalerie

Mrazírenská nástavba oblíbená pro svoji odolnost proti poškození a příznivou cenovou hladinu. Nástavba je určena pro vozidla v kategoriích od 3.5t do 26t celkové hmotnosti. Konstrukce nástavby je lepená z celoplošných panelů s vnějším polyesterovým povrchem a polyuretanovou izolací. Nástavba je vhodná pro místní, mezinárodní nebo distribuční přepravu v tvrdých provozních podmínkách pro zboží za řízené teploty do -20°C. Nástavba je certifikována v kategorii FRC a je dodávána s hygienickým osvědčením.
Chladírenské nástavby jsou dodávány ve verzích PSMT FRIGO nebo od francouzského výrobce firmy LAMBERET. Nástavby se dodávají v celé řadě modifikací, mezi nejběžněji dodávané verze nástaveb patří multiteplotní nástavby, nástavby pro přepravu masa ve visu a další včetně speciálních modifikací.

Více informací nahoru
Fotogalerie

Špičková mrazírenská nástavba od francouzského výrobce LAMBERET, která je oblíbená pro svoji vynikající odolnost proti poškození a dlouhou životnost. Nástavba je určena pro vozidla v kategoriích od 3.5t do 26t celkové hmotnosti. Konstrukce nástavby je lepená z celoplošných panelů s vnějším zesíleným polyesterovým povrchem s vnitřními Z výztuhami a polyuretanovou izolací. Mrazírenská  nástavba je vhodná pro místní, mezinárodní nebo distribuční přepravu v tvrdých provozních podmínkách pro zboží za řízené teploty do -20°C. Nástavba splňuje kategorii ATP FRC a je dodávána s hygienickým osvědčením. Mrazírenské nástavby jsou dodávány ve verzích LAMBERET nebo PSMT FRIGO. Nástavby se dodávají v celé řadě modifikací, mezi nejběžněji dodávané verze nástaveb patří multiteplotní nástavby, nástavby pro přepravu masa ve visu a další včetně speciálních modifikací.

Více informací nahoru
Fotogalerie

Mrazírenská nástavba určená pro přepravu více druhů zboží se samostatně řízenou přepravní teplotou a dodává se ve dvou verzích.
Podélné pevné komory - podélná vnitřní příčka oddělující prostor na dvě části v poměru 1:2, případně i na více částí. Obě části jsou paletované (1x 800 mm a 2x 800 mm). Podélné řešení nástavby umožňuje samostatnou paletovanou nakládku obou prostorů nezávisle na sobě.
Posuvná/pevná příčka - příčná stěna posuvná a sklopná nebo pevná. Při nakládce je příčku možné přiklápět ke stropu nebo použít bočních dveří. Nejčastěji je dodávaná verze s posuvnou přepážkou s průchozími dveřmi.
Multiteplotní nástavby jsou dodávány ve verzích PSMT FRIGO nebo ve verzi LAMBERET.

Více informací nahoru
Fotogalerie

Nástavba se zesílenou konstrukcí a stropem pro přepravu masa ve visu. Nástavba je vhodná pro řadu podvozků v kategoriích od 3.5t do 26t celkové hmotnosti. Uvnitř na stropě je připevněn systém drah pro převoz masa ve visu. Standardně je dodáván přepravní systém EURO háků  s trubkovou vodící dráhou, pro lehčí vozidla se dodává systém s hliníkovou C vodící dráhou, pro starší systémy je dodávána vodící pásovina s háky s pojezdovým kolečkem. Vodící dráhy je možné provést s napojením na skladovací a přepravní dráhy skladu. Systém ve visu je plně integrován v bocích a stropu nástavby. Se správně navrhnutou chladírenskou jednotkou je nástavba určena pro přepravu potravinářského zboží za řízené teploty do -20°C. Nástavba splňuje kategorii ATP FNC a je dodávána s hygienickým osvědčením.

Více informací nahoru
Fotogalerie

Speciální verze nástavby s úpravami dle požadavků zákazníka. Ve speciálních úpravách se mrazírenské nástavby nejčastěji dodávají jako nástavby pro přepravu jednodenních kuřat, a různé varianty prodejních a mobilních stánků.
Nástavby pro přepravu jednodenních kuřat (ONE DAY transport) jsou vybaveny technologií pro zajištění klimatizovaného prostředí s velkým objemem vyměněného vzduchu. V přední části nástavby je technologie výměny vzduchu a klimatizační jednotky, vše je řízeno programovatelnou jednotkou se záznamníkem průběhu teplot.
Dle požadavků atypické přepravy nebo nestandardního způsobu použití je možné nástavby upravit přesně dle technických požadavků a tím zajistit bezpečnou a jednoduchou přepravu i ne zcela typického zboží či netypického způsobu užití. Vývoj těchto nástaveb probíhá vždy za úzké spolupráce konstrukčního oddělení s konečným uživatelem nástavby pro dosažení nejlepšího řešení těchto speciálů.

Více informací nahoru