Fotogalerie

Skříňové, valníkové, chladírenské a speciální nástavby postavené na kontejnerovém natahovacím systému. Nástavby jsou vhodné především na kompatibilní systémy výrobců CTS Okřínek, Panoba, Hiab a dalších. Mezi nejčastěji dodávané verze kontejnerových nástaveb patří valníkové kontejnery s hliníkovými bočnicemi a plachtou a dalšími úpravami dle požadavků zákazníka. Dále se dodávají speciální verze chladírenských nástaveb v izotermickém provedení nebo vybavené samostatnou chladírenskou jednotkou s diesel agregátem nebo elektrocentrálou a elektropřípojkou pro zajištění provozu kontejneru i v odstaveném stavu. Mezi další provedení patří speciální hasičské kontejnery týlového nebo skladového systému. Rozměry a provedení kontejnerů je závislé na typu kontejnerového systému.

Více informací nahoru
Fotogalerie

Přepravník natahovacího kontejnerového systému kompatibilní s natahovacími systémy výrobců CTS Okřínek, Panoba, Hiab a dalších. Dle typu kontejneru se dodávají nejčastěji dvě verze přepravníku.
Přepravník lehký - přepravník je postaven na podvozkové skupině ALK-KO s mechanicky odpruženými nápravami a nájezdovou brzdou. Dle provedení je určen pro přepravu menších kontejnerů do 2-2,5t hmotnosti. přepravník je vybaven mechanicky ovládaným zajišťovacím systémem kontejneru.
Přepravník standardní - přepravník je postaven na podvozkové skupině SVAN s pneumaticky odpruženými nápravami a vzduchovým brzdným systémem s celkovou hmotností 11-24t. Dle provedení je určen pro přepravu kontejnerů do 8-20t hmotnosti. Přepravník je vybaven vzduchově ovládaným zajišťovacím systémem kontejneru.

Více informací nahoru
Fotogalerie

Skříňové, valníkové, chladírenské a speciální nástavby postavené na kontejnerovém systému řady C715-782 JUMBO. Nástavby jsou vhodné na kompatibilní systémy všech výrobců. Mezi nejčastěji dodávané verze kontejnerových nástaveb patří valníkové velkoobjemové kontejnery s třístranným systémem a přizvedáváním střechy. Dále se dodávají speciální verze chladírenských nástaveb v izotermickém provedení nebo vybavené samostatnou chladírenskou jednotkou s diesel agregátem nebo elektrocentrálou a elektropřípojkou pro zajištění provozu kontejneru i v odstaveném stavu.
Dodáváno je i nestandardní provedení sytému vhodné pro menší vozidla od 3,5 to 12t. Tento systém je oblíbený pro komunální nebo nemocniční provoz, kdy umožňuje používání rozdílného typu nástaveb - např. v nemocničním provozu - plachtové na údržbu, chladírenské na přepravu jídla a izotermické na přepravu znečištěných oděvů.

Více informací nahoru
Fotogalerie

Přepravník výměnného kontejnerového systému kompatibilní se systémem C715, C745 a C782 JUMBO. Přepravník výměnného systému se dodává jako samostatná úprava podvozku a přívěs v kontejnerovém provedení. Dle typu kontejnerů jsou dva hlavní typy přepravníku, provedení standardní pro kontejnery C715, C745 které je postaveno na standardních verzích podvozků. Nízké, JUMBO provedení přepravníku je postaveno na nízkoložných podvozcích s provozní výškou rámu cca 860 mm s nízkoložným tandemovým přívěsem. Kontejnerový systém je proveden v souladu s normou DIN EN 284.
Vozidlo pro nosič výměnných nástaveb musí být vybaveno kompletním vzduchovým pérováním, pro podovzky bez vzduchového pérování se dodávají vzduchový zdvíhací díl, který umožňuje provádění nakládky a vykládky kontejneru.

Více informací nahoru